Para dergisinin düzenlediği Türkiye Girişimcilik Zirvesi Büyük Ödül Töreni Borsa İstanbul’da gerçekleştirildi. 22 Kasım günü yapılan törende SBS Bilimsel Bio Çözümler San. ve Ticaret A.Ş., BEE’O Propolis markasıyla Para’nın Girişimcileri Ödülleri’nde 500 bin Dolar ile E-ticaret alanında ödüle layık görüldü.

Oğlunun bağışıklık sorununu propolis ile aşarak bir marka yaratan ve ülkemize Çin’den ithal edilen propolisin Türkiye’de ilk kez “Sözleşmeli Arıcılık” modeliyle yerli üretimini başlatan Samancı, Anadolu propolisini Amerika’dan Avrupa’ya, Kore’den Suudi Arabistan’a pek çok ülkeye ihraç ediyor.

Samancı ödülle ilgili mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi; “Yerli üretimin verdiği güçle, ülkemize ithal edilen propolisi ilk defa ihraç edilebilir hale geldik. Şu anda, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmalarımızla her geçen gün markamıza değer katmaya ve daha da büyümeye devam ediyoruz. Aldığımız her ödül çok değerli, her takdir bize güç veriyor. Tek gayemiz bu güçlü ve doğal şifa kaynağını çok daha fazla kişiye ulaştırmak ve Anadolu propolisini bir dünya markası haline getirmek…”