Safiye Nur ile Biz Bize Programı

16 Mayıs Cumartesi günü Safiye Nur Şimşek’in sunumuyla Beyaz TV’de yayınlanan “Safiye Nur ile Biz Bize” programının konuğuydum. Birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Safiye Nur Şimşek’e ve tüm “Safiye Nur ile Biz Bize” ekibine çok teşekkür ederim.

İyi Fikir Programı

27 Nisan Pazartesi günü Halit Yerebakan’ın sunumuyla TRT1’de yayınlanan “İyi Fikir” programının konuğuydum. Birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Halit Yerebakan’a, stüdyoda program konuğu olan, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘İyi Fikir’ ekibine çok teşekkür ederim.

Klinik Programı

15 Mart Pazar günü Sonay Öztan Gökhan’ın sunumuyla CNN Turk’te yayınlanan “Klinik” programının konuğuydum. Birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Sonay Öztan Gökhan’a, stüdyoda program konuğu olan, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘Klinik’ ekibine çok teşekkür ederim.

Çağla ile Yeni Bir Gün Programı

11 Şubat Salı günü Çağla Şikel’in sunumuyla Fox TV’de yayınlanan “Çağla ile Yeni Bir Gün” programının konuğuydum. Birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Çağla Şıkel’e, stüdyoda program konuğu olan, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘Çağla ile Yeni Bir Gün’ ekibine çok teşekkür ederim.

Türk İşi Programı

22 Ocak Çarşamba günü Şafak Tukle’nin sunumuyla A Para TV’de yayınlanan Türk İşi programının konuğuydum. Birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Şafak Tukle’ye, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘Türk İşi’ ekibine çok teşekkür ederim.

Pediatrist Buluşması

6 Ocak Pazartesi günü değerli Çocuk Sağlığı Uzmanı hekimler ile buluştuk, arı ürünlerinin beslenme açısından öneminden bahsettik. Polen, propolis, arısütü, arı ekmeği ve ham balın sağlık ve beslenme açısından önemine ilişkin sunumumu gerçekleştirdim. Bu güzel organizasyonda bizlerle birlikte olan değerli hekimlerimize çok teşekkür ederim.

Esaslı Kadınlar Paneli

13 Aralık Cuma günü İzmit 41 Burda AVM’de gerçekleşen ‘Esaslı Kadınlar Paneli’nde bende yer aldım. Moderatörlüğünü sevgili Elif Ergu’nun yaptığı bu keyifli söyleşide cesaret eden kadınların neler yapabildiğini ve birbirinden güzel girişimcilik hikayelerini dinledik. Bu güzel organizasyonda bizleri buluşturan başta sevgili Berrak Kutsoy’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Derya Baykal ile Gülümse programı

5 Aralık Perşembe günü Derya Baykal’ın sunumuyla Teve2’de yayınlanan Derya Baykal ile Gülümse programının konuğuydum. Birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Derya Baykal’a, stüdyoda program konuğu olan, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘Derya Baykal’la Gülümse’ ekibine çok teşekkür ederim.

Çağla ile Yeni Bir Gün Programı

3 Aralık Salı günü Çağla Şikel’in sunumuyla Fox TV’de yayınlanan “Çağla ile Yeni Bir Gün” programının konuğuydum. Birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Çağla Şıkel’e, stüdyoda program konuğu olan, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘Çağla ile Yeni Bir Gün’ ekibine çok teşekkür ederim.

Hayatın Rengi Programı

20 Ekim Pazar günü Tuluhan Tekelioğlu’nun sunumuyla Tele1’de yayınlanan “Hayatın Rengi” programının konuğuydum. Birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Tuluhan Tekelioğlu’na, stüdyoda program konuğu olan, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘Hayatın Rengi’ ekibine çok teşekkür ederim.

Derya Baykal ile Gülümse programı

19 Eylül Perşembe günü Derya Baykal’ın sunumuyla Teve2’de yayınlanan Derya Baykal ile Gülümse programının konuğuydum. Birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Derya Baykal’a, stüdyoda program konuğu olan, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘Derya Baykal’la Gülümse’ ekibine çok teşekkür ederim.

Nilüfer Zamanı Programı

20 Ağustos Salı günü Nilüfer Batur’un sunumuyla Beyaz TV’de yayınlanan Nilüfer Zamanı programının konuğuydum. Propolisten arı sütüne, ham baldan polene birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Nilüfer Batur’a, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘Nilüfer Zamanı’ ekibine çok teşekkür ederim.

Günaydın Doktor programı

11 Temmuz Perşembe günü Ceyda Düvenci’nin sunumuyla TV8’de yayınlanan Günaydın Doktor programının konuğuydum. Propolisten arı sütüne, ham baldan polene birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Ceyda Düvenci’ye, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm “Günaydın Doktor” ekibine çok teşekkür ederim.
Derya Baykal ile Gülümse programı

25 Haziran Çarşamba günü Derya Baykal’ın sunumuyla Teve2’de yayınlanan Derya Baykal ile Gülümse programının konuğuydum. Birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Derya Baykal’a, stüdyoda program konuğu olan, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘Derya Baykal’la Gülümse’ ekibine çok teşekkür ederim.Derya Baykal ile Gülümse programı

19 Haziran Çarşamba günü Derya Baykal’ın sunumuyla Teve2’de yayınlanan Derya Baykal ile Gülümse programının konuğuydum. Propolisten arı sütüne, ham baldan polene birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Derya Baykal’a, stüdyoda program konuğu olan, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘Derya Baykal’la Gülümse’ ekibine çok teşekkür ederim.

Çağla İle Yeni Bir Gün programı

17 Haziran Pazartesi günü Çağla Şikel’in sunumuyla yayınlanan Çağla İle Yeni Bir Gün programının konuğu oldum. Arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Çağla Şikel’e ve tüm ‘Çağla Şikel’le Yeni Bir Gün’ ekibine çok teşekkür ederim.Derya Baykal’la Gülümse programı

27 Mayıs Pazartesi günü Derya Baykal’ın sunumuyla Teve2’de yayınlanan Derya Baykal ile Gülümse programının

konuğuydum. Propolisten arı sütüne, ham baldan polene birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Derya Baykal’a, stüdyoda program konuğu olan, ekran başından bizi izleyen herkese ve tüm ‘Derya Baykal’la Gülümse’ ekibine çok teşekkür ederim.

Derya Baykal’la Gülümse programı

16 Mayıs Perşembe günü Teve2’de Derya Baykal’ın sunumuyla yayınlanan Derya Baykal’la Gülümse programının konuğu

oldum. Propolisten arı sütüne, ham baldan polene birbirinden değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Derya

Baykal’a ve tüm Derya Baykal’la Gülümse ekibine çok teşekkür ederim. 

Çağla İle Yeni Bir Gün Programı

13 Mayıs Pazartesi günü Fox TV’de Çağla Şikel’in sunumuyla yayınlanan Çağla İle Yeni Bir Gün programının konuğu oldum. Propolis, arı sütü ve ham bal hakkında gerçekleştirdiğimiz bu keyifli sohbet için Çağla Şikel’e ve tüm “Çağla İle Yeni Bir Gün”

ekibine çok teşekkür ederim.

Malta Uluslararası Bal Komisyonu

7-10 Mayıs tarihleri arasında Malta’da düzenlenen Uluslararası Bal Komisyonu

(International Honey Commission-IHC) kongresinde ülkemizi temsil ettik. Benim de yer aldığım bilimsel komitede “Ham bal ve pastörize balların invertaz aktivitelerinin karşılaştırılması”, “Türkiye’den elde edilen

propolis ürünlerinin antioksidan özelliklerinin incelenmesi” ve “Arı ürünlerinin antimikrobiyal aktiviteleri” başlıklı üç farklı bilimsel çalışmanın sonuçlarını sundum. Bu organizasyonda ülkemizi temsil etmekten büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Küresel İş Kadınları Forumu

24 Nisan Çarşamba günü, Küresel İş Kadınları Forumu kapsamında düzenlenen EUROWOMAN 2019’da harika kadınlarla bir

aradaydım. Konuşmacı olarak yer aldığım etkinlikte yepyeni bilgiler paylaştık,

birbirimize ilham verdik ve ilham aldık. “THE SHEROES” başlığı ile Asya ve Avrupa’dan 25 iş kadını olarak hikayelerimizi anlattığımız bu anlamlı

organizasyonda, Anadolu propolisi ile ülkemizi temsil etmekten büyük bir mutluluk ve gurur duydum! Organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Oylum Talu ile Söz Sende Programı

13 Nisan Cumartesi günü Habertürk TV’de Oylum Talu’nun sunumuyla yayınlanan Söz Sende programının konuğu oldum. Propolisten arı sütüne, ham baldan polene çok değerli arı ürünlerini konuştuğumuz bu keyifli sohbet için Oylum Talu’ya ve tüm Söz Sende ekibine teşekkür ederim.

Ayşe Arman İyilik Kolyeleri Projesi

11 Nisan Perşembe günü sevgili Ayşe Arman’ı İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) arılığımızda ve laboratuvarımızda ağırladık ve iyilik kolyeleri projesine biz de destek verdik! Kadın girişimciliğine destek olmak amacı ile yer aldığımız bu anlamlı projede, etkinliğimize katılan sevgili KAGİDER Başkanı Sanem Oktar’a çok teşekkür ederim. Kadınların gücünü iyiliğe dönüştüren ve her geçen gün büyüyen bu projenin bir parçası olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum. Sevgili Ayşe Arman’a ziyareti için ve ülkemiz arıcılığına katkısı için çok teşekkür ederim.

İngiltere Doğal ve Organik Ürünler Fuar

7-8 Nisan’da İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenen Avrupa’nın en büyük Doğal ve Organik Ürünler Fuarı’na

katıldık. Ülkemizi tüm dünyada temsil etmeye ve Anadolu propolisini bir dünya markası yapma yolculuğumuza hız kesmeden devam ediyoruz! 

Çağla İle Yeni Bir Gün

29 Kasım’da Fox TV’de “Çağla İle Yeni Bir Gün” programına katıldım. Programda sağlıktan iyi beslenmeye, propolisten arı ekmeğine merak edilenleri izleyicilerle paylaştım. Bu keyifli sohbet için Çağla Şikel’e ve emeği geçen Fox TV ekibine çok teşekkür ederim. 

 

 

 

 

 

Pelin Çift İle İyi Fikir Programı

20 Kasım’da TRT1’de yayınlanan “Pelin Çift İle İyi Fikir” programına katıldım. Programda sağlıktan iyi beslenmeye, propolisten arı ekmeğine merak edilenleri izleyicilerle paylaştım. Bu keyifli sohbet için Pelin Çift’e ve emeği geçen tüm TRT1 ekibine çok teşekkür ederim.  

 

 

 

 

 

Kendine İyi Bak Programı

20 Kasım Salı günü Show Tv’de Ebru Akel’in sunduğu Kendine İyi Bak programına konuk oldum. Ebru Akel İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent’te yer alan araştırma arılığımızı ziyaret etti. Bu keyifli sohbet için Ebru Akel’e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

Çağla İle Yeni Bir Gün Programı

12 Kasım’da Fox TV’de “Çağla İle Yeni Bir Gün” programına katıldım. Programda sağlıktan iyi beslenmeye, propolisten arı ekmeğine merak edilenleri izleyicilerle paylaştım. Bu keyifli sohbet için Çağla Şikel’e ve emeği geçen Fox TV ekibine çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

Hayat Güzeldir Programı

11 Kasım Pazar günü Esra Harmanda’nın sunduğu Hayat Güzeldir programına konuk oldum. Bu keyifli sohbet için Esra Harmanda’ya ve emeği geçen Show TV ekibine çok teşekkür ederim. Her mevsim propolis kullanmaya devam. 

 

 

 

 

 

A Para TV Programı


 

21 Ekim’de A Para’da Aysun Sarıtaç’ın sunduğu “Ekonomi’de Bir Hafta” programına konuk oldum. Bu keyifli sohbet için Aysun hanıma ve programda emeği geçen A Para ekibine çok teşekkür ederim. Anadolu propolisini ve tüm yerli arı ürünlerini dünyaya tanıtma yolculuğumuz sürüyor. Destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum.

 

 

 

 

 

EY Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı

Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen kadın girişimcileri destekleyen EY Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı’na katıldım. İşlerini büyütme hedefi ve potansiyeli olan tutkulu kadın girişimcilerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Programda emeği geçen herkese teşekkür ederim.  

 

 

 

 

 

6. Muğla Uluslararası Arıcılık ve Çam Balı Kongresi 

6. Muğla Uluslararası Arıcılık ve Çam Balı Kongresi’nde “Farklı Coğrafi Kaynaklardan Elde Edilen Propolis Ekstraktlarının Antioksidan İçeriği” konulu sunumumu gerçekleştirdim. 

 

Bu güzel etkinlik için emeği geçen herkese ve tüm katılımcılara teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

Singapur Ziyareti

Bu yıl başında KOSGEB 2018 İnovatif Girişimcilik ödülünü aldık ve bu ödül kapsamında davet edildiğimiz organizasyon ile Singapur’da ve Malezya’da Konsolosluklarımızı ve Ticari Ateşeliklerimizi ziyaret etme fırsatı bulduk. 

 

Harika insanlarla tanıştık, yeni pazarları inceleme imkanı yakaladık. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler. Anadolu propolisini dünyaya tanıtma yolculuğumuz sürüyor.

 

 

Zahide Yetiş’le Programına Konuk Oldum!

10 Ekim Çarşamba günü Show Tv Zahide Yetiş’le Programına konuk oldum.

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Zahide Yetiş ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.  

 

 

Hayat Sağlıklı Güzel Programı

25 Eylül Salı günü KanalD’de Burcu Esmersoy ve Dr.Nihat Dik’in sunduğu Hayat Sağlıklı Güzel programına konuk oldum.  

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Burcu Esmersoy, Dr.Nihat Dik ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

Hayat Güzeldir Programı

22 Eylül Cumartesi günü Show TV’de Esra Harmanda’nın sunduğu Hayat Güzeldir programına konuk oldum.  

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Esra Harmanda ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

Toprağın Kadınlarından Sofraya

Güçlü kadın, güçlü Türkiye söylemi ile hareket eden kadın girişimcilerle Pazartesi günü Ataşehir’de BigChefs’in düzenlediği ‘Toprağın Kadınlarından Sofraya’ etkinliğinde buluştuk. Bu güzel etkinlikte başta Gamze Cizreli olmak üzere BigChefs ekibine ve emeği geçen herkese ve tüm kadın üreticilerimize teşekkür ederim. Unutmayın: “Kadından Almalı, Memleket Kazanmalı”. Kadın girişimci sayımızı artırmak adına önümüzde uzun bir yol var, bu yolda bize düşen ne ise, bunu hep birlikte birbirimizden aldığımız güçle her gün yenilenerek ve hep ilerleyerek başaracağız… 

Kendine İyi Bak Programı 

25 Ağustos Cumartesi günü Show TV’de Ebru Akel’in sunduğu Kendine İyi Bak programına konuk oldum. 

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Ebru Akel’e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

Deryalı Günler Programı 

14 Ağustos 2018 tarihinde Derya Baykal’ın sunduğu Deryalı Günler programına katıldım. 

 

Deryalı Günler 42. Bölümünde; propolis, bal ve arı sütü hakkında merak edilenleri yanıtladım. Bu keyifli sohbet için Derya Baykal’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi

Lüleburgaz Belediyesi 2016 yılını “Kadın Yılı” olarak ilan etti ve bu konuya ne kadar önem verdiğini gösterdi. “Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi” mimari proje yarışması ile somut bir adım atılmış. Bu yapı ile şiddet gören veya risk altında bulunan kadınların ve tabi ki çocukların konuk evi ile belediyenin himayesine girebileceği, akademi ile mesleki-kültürel ve sanatsal kurslar ile kadının rehabilitasyon döneminde aktif hayata geçişi kolaylaştırılacağı, ayrıca kadınların ekonomik durumlarına yardımcı olabilecek yetenekler kazanmasına destek olunuyor.

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde konuşmamızı gerçekleştirdik. Katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Gelecek Anneden Başlar

Alanında uzman değerli isimler, ilham verici, bilgilendirici ve keyifli konuşmalarla, tam gün süren dopdolu bir organizasyonla annelerle bir araya geldik. Uzmanlar, anne babalığı, çocuk eğitimini ve gelişimini her yönüyle konuşmak için buluştu.

 

MomTalks 2018 ‘Gelecek Anneden Başlar’ etkinliğinde Ayşen Aksakal moderatörlüğünde gerçekleşen panelde konuşmacı olarak yer almaktan gurur duydum emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Propolisten Gelen Sağlık 

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu Propolisten Gelen Sağlık konulu etkinlikte konuşmacı olarak yer almaktan gurur duydum. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. 

GEC18IST Global Girişimcilik Kongresi

Tüm dünyada 170’i aşkın ülke ile aynı anda kutlanan Global Girişimcilik Haftası’nın (Global Entrepreneurship Week – GGH) küresel kongresi olarak kabul edilen Global Girişimcilik Kongresi (Global Entrepreneurship Congress – GEC), 16-19 Nisan 2018’de, kongrenin 10. senesinde İstanbul’da gerçekleştirildi. 

GEC18IST Global Girişimcilik Kongresi kapsamında düzenlenen Garanti Bankası Ve Kagider Partnership Case Study panelinde olmaktan büyük keyif ve onur duydum. Bu güzel organizasyona davetleri için KAGİDER ve Garanti Bankası’na çok teşekkür ederim.

İş Dünyası Kadınları Ödülü

Denizli İş Kadınları Birliğinin iş dünyası kadınlarına yönelik düzenlediği “Pamukkadın” ödülleri sahiplerini buldu. 

 

Denizli İş Kadınları Birliği’nin düzenlediği İş Dünyası Kadınları Ödül Töreni’nde bulunmaktan ve 2017 yılı İnovatif İş Kadını ödülüne layık görülmekten onur duydum. Bu başarılı etkinliği düzenleyenlere, destekleyenlere ve tüm katılımcılara teşekkür ederim. Özellikle de DİKAB yönetimi ve ekibine çok teşekkür ederiz. Kadın isterse yapar!

Woman Talks

Gelişim Üniversitesi Biyoteknoloji ve Yaşam Bilimleri Kulübü’nün düzenlemiş olduğu Woman Talks kapsamında Türkiye’nin Sözleşmeli Arıcılık Modeli ile İlk Yerli Propolisini Üreten Kadın Girişimci olarak yer almaktan gurur duydum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

KOSGEB İnovatif Girişimcilik Ödülü

Geliştirdiğimiz inovatif propolisli ürünlerle ‘İnovatif Girişimcilik Ödülü’ne layık görüldük! 5.KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla 1 Mart günü Ankara KOSGEB Başkanlık Binası’nda gerçekleşti.13.ödülümüzü Sn. Başbakanımız Binali Yıldırım’dan aldık. Bizi bu ödüle layık görenlere ve Anadolu Propolisi’nin üretiminden tüketimine her aşamada bize destek olan, emeği geçen tüm ekibimize, arıcılarımıza ve tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ederim.

Being an Effícíent &High Impact Woman

İsviçre Ticaret Odasının 6 mart tarihinde düzenlemiş olduğu Being an Effícíent &High Impact Woman etkinliğinde müthiş kadınların Azim ve mücadele dolu hikayelerini dinledik. İçinizdeki güce İnanın ve hayallerinizin peşinden gidin. Kadınsan Yaparsın! Bu başarılı etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürler.

Sectoral Orienteering

Kadın girişimciler başarı hikayeleriyle gençlere ilham vermek üzere 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Özyeğin Üniversitesi’nde buluştu. Bu yıl sekizincisi düzenlenen “Sectoral Orienteering” etkinliği kapsamında yapılacak Kadın Girişimciler Paneli Çekmeköy’de gerçekleştirildi.

Bu güzel etkinlikte yer almaktan gurur duydum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler… 

TOBB Kadın Kurulu Samsun Buluşması

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Samsun Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, “Türkiye’nin Kadın Gücü Samsun Buluşması” düzenlendi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte, girişimci iş kadınları tarafından katılımcılara sunum gerçekleştirildi. 

Harika kadınlarla girişimcilik deneyimlerimizi paylaştık. Hem ilham aldık, hem ilham olduk. Kadınsan Yaparsın!