Kış Tatiline Çıkarken Çantanızda Mutlaka Bulunması Gereken 5 Favori Arı Ürünü!
Kış tatiline çıkarken çantanızda mutlaka bulunması gereken 5 favori BEE’O ürününü sizler için seçtik!

1. Arı Ekmeği: Seyahatler nedeniyle beslenme ve bağırsak düzeninizde değişiklik olabilir. Arı ekmeği içerisindeki doğal olarak probiyotik mikroorganizmalar bulunur. Probiyotik mikroorgaizmalar, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Anadolu arı ekmeğini günde 2 tatlı kaşığı yoğurt ile birlikte tüketebilirsiniz!

2. Anadolu Propolisi: Beslenmenize fenolik ve flavonoidleri dahil ederek bağışıklık sisteminizi doğal olarak desteklemenin doğal bir yolu ise Anadolu propolisi tüketmektir. En az %10 oranında saf anadolu propolisi içeren bir özütten çocukların günde 10 damla, yetişkinlerin ise 20 damla, su, süt veya meyve suyu ile tüketmesi önerilir.

3. Non-Nano Mineral Çinko İçeren Güneş Kremi: Kış sporları yapacaksanız, Anadolu Propolisi ve non-nano mineral çinko içeren yüz güneş kremlerini çantanızda mutlaka bulundurun. Çünkü, zararlı UVA ışınları yıl boyunca cildinize ulaşır, non-nano mineral çinko filtre içeren %100 doğal yüz güneş kremleri, UVA ışınlarının neden olduğu yaşlanmaya karşı cildinizi korur.

 

4. Dudak Koruyucu: Anadolu Propolisi ve shea yağı gibi besleyici yağlar içeren tamamen doğal dudak koruyucular, soğuk havalarda kuruyan ve çatlayan dudaklarınız için idealdir. Antioksidanlar bakımından zengin kara mürver meyvesi ve Anadolu propolisi, çatlamış dudakları onarırken, besleyici yağlar ve B5 gibi değerli vitaminler de doğal bakım sağlar.

5. Propolisli Sprey: Tatilde boğazınızı rahatlatmak ve nefesi ferahlatmak için propolisli spreyler her an yanınızda bulunmalıdır. Anadolu propolisi, ham bal ve mentol gibi doğal bileşenler içeren propolisli spreyler ile ağız ve boğaz floranızı desteleyebilirsiniz. Anadolu propolisi, virüs ve bakterilerin neden olduğu enfeksiyonlara karşı korunmada bağışıklık sisteminizi desteklemeye yardımcı olur.