DENİZLİ İŞ KADINLARI BİRLİĞİNDEN BEE’O GENEL MÜDÜRÜ ASLI ELİF TANUĞUR SAMANCI’YA BÜYÜK ÖDÜL!

11 Nisan 2018 tarihinde Denizli İş Kadınları Birliğinin düzenlemiş olduğu iş dünyası kadınlarına yönelik “Pamukkadın”  ödülleri sahiplerini buldu. Denizli ticaret odasında gerçekleştirilen ödül törenine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin eşi Ayşen Zeybekçi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, DTO Başkanı Uğur Erdoğan, DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, DİKAB Başkanı Nilgün Ök, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak da katıldı.

Törende BEE’O Propolis Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı Aslı Elif Tanuğur Samancı, yılın İnovatif İş Kadını ödülüne layık görüldü. Tanuğur ödülünü Türkiye İhracatçilar Meclisi Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert’in elinden aldı. Törende Denizli’nin başarılı iş kadınları 4 ayrı kategoride ödüle layık görüldü.

Törende DİKAB Başkanı Nilgün Ök, DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan konuşma yaptılar.

Törende, Gıda Yüksek Mühendisi ve BEE’O propolis genel müdürü Aslı Elif Tanuğur Samancı, ülkemizde daha önce üretilmeyen propolisi, sözleşmeli arıcılık yöntemi ile nasıl üretmeye başladığını, inovatif, doğal ve sağlıklı ürünlere dönüştürerek, ihraç etmeyi nasıl başardığını anlattı. Ürettiği %100 doğal propolisli ürünlerin, ülkemizde olduğu kadar  ABD, Kore, Avrupa, Suudi Arabistan ve Pakistan’da da ilgi gördüğünü belirten Tanuğur, Anadolu propolisini bir dünya markası yapma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.