6. Muğla Uluslararası Arıcılık ve Çam Balı Kongresi 

6. Muğla Uluslararası Arıcılık ve Çam Balı Kongresi’nde “Farklı Coğrafi Kaynaklardan Elde Edilen Propolis Ekstraktlarının Antioksidan İçeriği” konulu sunumumu gerçekleştirdim. 

 

Bu güzel etkinlik için emeği geçen herkese ve tüm katılımcılara teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

Singapur Ziyareti

Bu yıl başında KOSGEB 2018 İnovatif Girişimcilik ödülünü aldık ve bu ödül kapsamında davet edildiğimiz organizasyon ile Singapur’da ve Malezya’da Konsolosluklarımızı ve Ticari Ateşeliklerimizi ziyaret etme fırsatı bulduk. 

 

Harika insanlarla tanıştık, yeni pazarları inceleme imkanı yakaladık. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler. Anadolu propolisini dünyaya tanıtma yolculuğumuz sürüyor.

 

 

Zahide Yetiş’le Programına Konuk Oldum!

10 Ekim Çarşamba günü Show Tv Zahide Yetiş’le Programına konuk oldum.

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Zahide Yetiş ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.  

 

 

Sağlıklı Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Semineri

29 Eylül Cumartesi günü saat 12:30 ile 16:15 arasında Pedagog Serap Melek Kılıç, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Elif Çakır, Diyetisyen Gülden Kılınç Doğan ve benim katılımım ile Divan Adana Otel’de Sağlıklı Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Semineri gerçekleştirdik.

 

Propolis ve arı sütünün sağlığa etkilerinden bahsedildi. Uluslararası deneyimlerimizi paylaştık hem ilham aldık hem ilham olduk. Bu başarılı etkinlikte emeği geçen herkese çok teşekkürler.

  

 

Hayat Sağlıklı Güzel Programı

25 Eylül Salı günü KanalD’de Burcu Esmersoy ve Dr.Nihat Dik’in sunduğu Hayat Sağlıklı Güzel programına konuk oldum.  

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Burcu Esmersoy, Dr.Nihat Dik ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

Hayat Güzeldir Programı

22 Eylül Cumartesi günü Show TV’de Esra Harmanda’nın sunduğu Hayat Güzeldir programına konuk oldum.  

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Esra Harmanda ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

KAGİDER ETKİNLİĞİ

Bugün KAGİDER tarafından düzenlenen Proje 15 etkinliğinde, Sınırları Aşmak Uluslararası Marka olmak paneline katıldım. Sevgili Seçil Şendağ’ın moderatörlüğünde gerçekleşen panelde 2 başarılı girişimci Nur Ger ve Sezen Saral ile uluslararası deneyimlerimizi paylaştık hem ilham aldık hem ilham olduk. Bu başarılı etkinlikte emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 

 

 

 

Toprağın Kadınlarından Sofraya

Güçlü kadın, güçlü Türkiye söylemi ile hareket eden kadın girişimcilerle Pazartesi günü Ataşehir’de BigChefs’in düzenlediği ‘Toprağın Kadınlarından Sofraya’ etkinliğinde buluştuk. Bu güzel etkinlikte başta Gamze Cizreli olmak üzere BigChefs ekibine ve emeği geçen herkese ve tüm kadın üreticilerimize teşekkür ederim. Unutmayın: “Kadından Almalı, Memleket Kazanmalı”. Kadın girişimci sayımızı artırmak adına önümüzde uzun bir yol var, bu yolda bize düşen ne ise, bunu hep birlikte birbirimizden aldığımız güçle her gün yenilenerek ve hep ilerleyerek başaracağız… 

Kendine İyi Bak Programı 

25 Ağustos Cumartesi günü Show TV’de Ebru Akel’in sunduğu Kendine İyi Bak programına konuk oldum. 

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Ebru Akel’e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

Deryalı Günler Programı 

14 Ağustos 2018 tarihinde Derya Baykal’ın sunduğu Deryalı Günler programına katıldım. 

 

Deryalı Günler 42. Bölümünde; propolis, bal ve arı sütü hakkında merak edilenleri yanıtladım. Bu keyifli sohbet için Derya Baykal’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi

Lüleburgaz Belediyesi 2016 yılını “Kadın Yılı” olarak ilan etti ve bu konuya ne kadar önem verdiğini gösterdi. “Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi” mimari proje yarışması ile somut bir adım atılmış. Bu yapı ile şiddet gören veya risk altında bulunan kadınların ve tabi ki çocukların konuk evi ile belediyenin himayesine girebileceği, akademi ile mesleki-kültürel ve sanatsal kurslar ile kadının rehabilitasyon döneminde aktif hayata geçişi kolaylaştırılacağı, ayrıca kadınların ekonomik durumlarına yardımcı olabilecek yetenekler kazanmasına destek olunuyor.

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde konuşmamızı gerçekleştirdik. Katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Doğal 2018 Kongresi

Ankara’da gerçekleşen Doğal 2018 Kongresi’nde “Farklı Coğrafi Kaynaklardan Elde Edilen Propolis Ekstraktlarının Antioksidan İçeriği” ve “Propolis, Bal ve Arı sütü Karışımlarından Oluşan Formülasyonların Antimikrobiyal Aktiviteleri” üzerine konuşma gerçekleştirdim. Bu vesile ile, Doğal 2018 ailesine, Prof. Dr. Rüştü Karaman’ a ve organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Gelecek Anneden Başlar

Alanında uzman değerli isimler, ilham verici, bilgilendirici ve keyifli konuşmalarla, tam gün süren dopdolu bir organizasyonla annelerle bir araya geldik. Uzmanlar, anne babalığı, çocuk eğitimini ve gelişimini her yönüyle konuşmak için buluştu.

 

MomTalks 2018 ‘Gelecek Anneden Başlar’ etkinliğinde Ayşen Aksakal moderatörlüğünde gerçekleşen panelde konuşmacı olarak yer almaktan gurur duydum emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Farkındalıkla Ebeveynlik Semineri

Hayatın bir çok alanında olduğu gibi ebeveynlik tecrübemizde de “keşke” leri engelleyecek, her ne yapıyorsak, kendimizi ona vermemizi kolaylaştıracak, çocuğumuzla aramızdaki ilişkiyi derinleştirecek ve ona, kendi hayat akışıyla ilgili rol model olmamızı sağlamalıyız.

 

10 Mayıs’ta Divan Otel Taksim’de gerçekleşen Nilüfer Devecigil ile Farkındalıkla Ebeveynlik seminerinde konuşmacı olarak yer almaktan gurur duydum. Bu güzel seminerde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. 

Beslenme ve Sağlıklı Yaşam semineri

Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan sağlıksız beslenme, bebeklikten yaşlılık dönemine kadar her yaş aralığındaki bireyin problemi olabiliyor. 

 

7 Mayıs Pazartesi günü Beslenme ve Sağlıklı Yaşam seminerimizi Gaziantep’te gerçekleştirdik. Bu muhteşem seminer için tüm katılımcılara ve konuşmacı arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. 

Forum İstanbul 2023 Konferansı

Forum İstanbul 2017, “Türkiye Geleceğini Yeniden Tasarlıyor” ana temasıyla 4-5 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirildi. Siyaset ve iş dünyasının buluştuğu etkinlikte hem küresel ekonomi hem Türkiye ekonomisi farklı konularla değerlendirildi.

Tim Başkan vekili Sayın Ömer Burhanoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen “Rekabet Gücünü İnovasyonla Artırmak: İnovalig ve İnosuit” oturumunda konuşmacı olarak yer almaktan gurur duydum. Bu güzel etkinlikte emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. 

Propolisten Gelen Sağlık 

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu Propolisten Gelen Sağlık konulu etkinlikte konuşmacı olarak yer almaktan gurur duydum. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. 

GEC18IST Global Girişimcilik Kongresi

Tüm dünyada 170’i aşkın ülke ile aynı anda kutlanan Global Girişimcilik Haftası’nın (Global Entrepreneurship Week – GGH) küresel kongresi olarak kabul edilen Global Girişimcilik Kongresi (Global Entrepreneurship Congress – GEC), 16-19 Nisan 2018’de, kongrenin 10. senesinde İstanbul’da gerçekleştirildi. 

GEC18IST Global Girişimcilik Kongresi kapsamında düzenlenen Garanti Bankası Ve Kagider Partnership Case Study panelinde olmaktan büyük keyif ve onur duydum. Bu güzel organizasyona davetleri için KAGİDER ve Garanti Bankası’na çok teşekkür ederim.

İş Dünyası Kadınları Ödülü

Denizli İş Kadınları Birliğinin iş dünyası kadınlarına yönelik düzenlediği “Pamukkadın” ödülleri sahiplerini buldu. 

 

Denizli İş Kadınları Birliği’nin düzenlediği İş Dünyası Kadınları Ödül Töreni’nde bulunmaktan ve 2017 yılı İnovatif İş Kadını ödülüne layık görülmekten onur duydum. Bu başarılı etkinliği düzenleyenlere, destekleyenlere ve tüm katılımcılara teşekkür ederim. Özellikle de DİKAB yönetimi ve ekibine çok teşekkür ederiz. Kadın isterse yapar!

Sağlıklı Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Semineri

31 Mart Cumartesi günü İstanbul Teknik Üniversitesi ARI teknokent Arı 3′ te gerçekleşen Sağlıklı Beslenme ve Sağlıklı Yaşam seminerinde konuşmacılarımız Sn. Prof. Dr. Murat Aksoy ve Sn. Dilara Koçak başta olmak üzere tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ederim. Bir sonraki seminerde görüşmek dileğiyle…

Woman Talks

Gelişim Üniversitesi Biyoteknoloji ve Yaşam Bilimleri Kulübü’nün düzenlemiş olduğu Woman Talks kapsamında Türkiye’nin Sözleşmeli Arıcılık Modeli ile İlk Yerli Propolisini Üreten Kadın Girişimci olarak yer almaktan gurur duydum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

KOSGEB İnovatif Girişimcilik Ödülü

Geliştirdiğimiz inovatif propolisli ürünlerle ‘İnovatif Girişimcilik Ödülü’ne layık görüldük! 5.KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla 1 Mart günü Ankara KOSGEB Başkanlık Binası’nda gerçekleşti.13.ödülümüzü Sn. Başbakanımız Binali Yıldırım’dan aldık. Bizi bu ödüle layık görenlere ve Anadolu Propolisi’nin üretiminden tüketimine her aşamada bize destek olan, emeği geçen tüm ekibimize, arıcılarımıza ve tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ederim.

Being an Effícíent &High Impact Woman

İsviçre Ticaret Odasının 6 mart tarihinde düzenlemiş olduğu Being an Effícíent &High Impact Woman etkinliğinde müthiş kadınların Azim ve mücadele dolu hikayelerini dinledik. İçinizdeki güce İnanın ve hayallerinizin peşinden gidin. Kadınsan Yaparsın! Bu başarılı etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürler.

Sectoral Orienteering

Kadın girişimciler başarı hikayeleriyle gençlere ilham vermek üzere 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Özyeğin Üniversitesi’nde buluştu. Bu yıl sekizincisi düzenlenen “Sectoral Orienteering” etkinliği kapsamında yapılacak Kadın Girişimciler Paneli Çekmeköy’de gerçekleştirildi.

Bu güzel etkinlikte yer almaktan gurur duydum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler… 

TOBB Kadın Kurulu Samsun Buluşması

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Samsun Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, “Türkiye’nin Kadın Gücü Samsun Buluşması” düzenlendi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte, girişimci iş kadınları tarafından katılımcılara sunum gerçekleştirildi. 

Harika kadınlarla girişimcilik deneyimlerimizi paylaştık. Hem ilham aldık, hem ilham olduk. Kadınsan Yaparsın!