Çağla İle Yeni Bir Gün

29 Kasım’da Fox TV’de “Çağla İle Yeni Bir Gün” programına katıldım. Programda sağlıktan iyi beslenmeye, propolisten arı ekmeğine merak edilenleri izleyicilerle paylaştım. Bu keyifli sohbet için Çağla Şikel’e ve emeği geçen Fox TV ekibine çok teşekkür ederim. 

 

 

 

 

 

Pelin Çift İle İyi Fikir Programı

20 Kasım’da TRT1’de yayınlanan “Pelin Çift İle İyi Fikir” programına katıldım. Programda sağlıktan iyi beslenmeye, propolisten arı ekmeğine merak edilenleri izleyicilerle paylaştım. Bu keyifli sohbet için Pelin Çift’e ve emeği geçen tüm TRT1 ekibine çok teşekkür ederim.  

 

 

 

 

 

Kendine İyi Bak Programı

20 Kasım Salı günü Show Tv’de Ebru Akel’in sunduğu Kendine İyi Bak programına konuk oldum. Ebru Akel İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent’te yer alan araştırma arılığımızı ziyaret etti. Bu keyifli sohbet için Ebru Akel’e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

Çağla İle Yeni Bir Gün Programı

12 Kasım’da Fox TV’de “Çağla İle Yeni Bir Gün” programına katıldım. Programda sağlıktan iyi beslenmeye, propolisten arı ekmeğine merak edilenleri izleyicilerle paylaştım. Bu keyifli sohbet için Çağla Şikel’e ve emeği geçen Fox TV ekibine çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

Hayat Güzeldir Programı

11 Kasım Pazar günü Esra Harmanda’nın sunduğu Hayat Güzeldir programına konuk oldum. Bu keyifli sohbet için Esra Harmanda’ya ve emeği geçen Show TV ekibine çok teşekkür ederim. Her mevsim propolis kullanmaya devam. 

 

 

 

 

 

A Para TV Programı


 

21 Ekim’de A Para’da Aysun Sarıtaç’ın sunduğu “Ekonomi’de Bir Hafta” programına konuk oldum. Bu keyifli sohbet için Aysun hanıma ve programda emeği geçen A Para ekibine çok teşekkür ederim. Anadolu propolisini ve tüm yerli arı ürünlerini dünyaya tanıtma yolculuğumuz sürüyor. Destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum.

 

 

 

 

 

EY Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı

Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen kadın girişimcileri destekleyen EY Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı’na katıldım. İşlerini büyütme hedefi ve potansiyeli olan tutkulu kadın girişimcilerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Programda emeği geçen herkese teşekkür ederim.  

 

 

 

 

 

6. Muğla Uluslararası Arıcılık ve Çam Balı Kongresi 

6. Muğla Uluslararası Arıcılık ve Çam Balı Kongresi’nde “Farklı Coğrafi Kaynaklardan Elde Edilen Propolis Ekstraktlarının Antioksidan İçeriği” konulu sunumumu gerçekleştirdim. 

 

Bu güzel etkinlik için emeği geçen herkese ve tüm katılımcılara teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

Singapur Ziyareti

Bu yıl başında KOSGEB 2018 İnovatif Girişimcilik ödülünü aldık ve bu ödül kapsamında davet edildiğimiz organizasyon ile Singapur’da ve Malezya’da Konsolosluklarımızı ve Ticari Ateşeliklerimizi ziyaret etme fırsatı bulduk. 

 

Harika insanlarla tanıştık, yeni pazarları inceleme imkanı yakaladık. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler. Anadolu propolisini dünyaya tanıtma yolculuğumuz sürüyor.

 

 

Zahide Yetiş’le Programına Konuk Oldum!

10 Ekim Çarşamba günü Show Tv Zahide Yetiş’le Programına konuk oldum.

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Zahide Yetiş ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.  

 

 

Hayat Sağlıklı Güzel Programı

25 Eylül Salı günü KanalD’de Burcu Esmersoy ve Dr.Nihat Dik’in sunduğu Hayat Sağlıklı Güzel programına konuk oldum.  

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Burcu Esmersoy, Dr.Nihat Dik ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

Hayat Güzeldir Programı

22 Eylül Cumartesi günü Show TV’de Esra Harmanda’nın sunduğu Hayat Güzeldir programına konuk oldum.  

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Esra Harmanda ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

Toprağın Kadınlarından Sofraya

Güçlü kadın, güçlü Türkiye söylemi ile hareket eden kadın girişimcilerle Pazartesi günü Ataşehir’de BigChefs’in düzenlediği ‘Toprağın Kadınlarından Sofraya’ etkinliğinde buluştuk. Bu güzel etkinlikte başta Gamze Cizreli olmak üzere BigChefs ekibine ve emeği geçen herkese ve tüm kadın üreticilerimize teşekkür ederim. Unutmayın: “Kadından Almalı, Memleket Kazanmalı”. Kadın girişimci sayımızı artırmak adına önümüzde uzun bir yol var, bu yolda bize düşen ne ise, bunu hep birlikte birbirimizden aldığımız güçle her gün yenilenerek ve hep ilerleyerek başaracağız… 

Kendine İyi Bak Programı 

25 Ağustos Cumartesi günü Show TV’de Ebru Akel’in sunduğu Kendine İyi Bak programına konuk oldum. 

 

Propolis ve arı sütünün sağlıktan güzelliğe kullanım alanlarıyla ilgili sohbet ettik. Bu keyifli sohbet için Ebru Akel’e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

Deryalı Günler Programı 

14 Ağustos 2018 tarihinde Derya Baykal’ın sunduğu Deryalı Günler programına katıldım. 

 

Deryalı Günler 42. Bölümünde; propolis, bal ve arı sütü hakkında merak edilenleri yanıtladım. Bu keyifli sohbet için Derya Baykal’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

 

 

 

 

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi

Lüleburgaz Belediyesi 2016 yılını “Kadın Yılı” olarak ilan etti ve bu konuya ne kadar önem verdiğini gösterdi. “Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi” mimari proje yarışması ile somut bir adım atılmış. Bu yapı ile şiddet gören veya risk altında bulunan kadınların ve tabi ki çocukların konuk evi ile belediyenin himayesine girebileceği, akademi ile mesleki-kültürel ve sanatsal kurslar ile kadının rehabilitasyon döneminde aktif hayata geçişi kolaylaştırılacağı, ayrıca kadınların ekonomik durumlarına yardımcı olabilecek yetenekler kazanmasına destek olunuyor.

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde konuşmamızı gerçekleştirdik. Katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Gelecek Anneden Başlar

Alanında uzman değerli isimler, ilham verici, bilgilendirici ve keyifli konuşmalarla, tam gün süren dopdolu bir organizasyonla annelerle bir araya geldik. Uzmanlar, anne babalığı, çocuk eğitimini ve gelişimini her yönüyle konuşmak için buluştu.

 

MomTalks 2018 ‘Gelecek Anneden Başlar’ etkinliğinde Ayşen Aksakal moderatörlüğünde gerçekleşen panelde konuşmacı olarak yer almaktan gurur duydum emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Propolisten Gelen Sağlık 

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu Propolisten Gelen Sağlık konulu etkinlikte konuşmacı olarak yer almaktan gurur duydum. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. 

GEC18IST Global Girişimcilik Kongresi

Tüm dünyada 170’i aşkın ülke ile aynı anda kutlanan Global Girişimcilik Haftası’nın (Global Entrepreneurship Week – GGH) küresel kongresi olarak kabul edilen Global Girişimcilik Kongresi (Global Entrepreneurship Congress – GEC), 16-19 Nisan 2018’de, kongrenin 10. senesinde İstanbul’da gerçekleştirildi. 

GEC18IST Global Girişimcilik Kongresi kapsamında düzenlenen Garanti Bankası Ve Kagider Partnership Case Study panelinde olmaktan büyük keyif ve onur duydum. Bu güzel organizasyona davetleri için KAGİDER ve Garanti Bankası’na çok teşekkür ederim.

İş Dünyası Kadınları Ödülü

Denizli İş Kadınları Birliğinin iş dünyası kadınlarına yönelik düzenlediği “Pamukkadın” ödülleri sahiplerini buldu. 

 

Denizli İş Kadınları Birliği’nin düzenlediği İş Dünyası Kadınları Ödül Töreni’nde bulunmaktan ve 2017 yılı İnovatif İş Kadını ödülüne layık görülmekten onur duydum. Bu başarılı etkinliği düzenleyenlere, destekleyenlere ve tüm katılımcılara teşekkür ederim. Özellikle de DİKAB yönetimi ve ekibine çok teşekkür ederiz. Kadın isterse yapar!

Woman Talks

Gelişim Üniversitesi Biyoteknoloji ve Yaşam Bilimleri Kulübü’nün düzenlemiş olduğu Woman Talks kapsamında Türkiye’nin Sözleşmeli Arıcılık Modeli ile İlk Yerli Propolisini Üreten Kadın Girişimci olarak yer almaktan gurur duydum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

KOSGEB İnovatif Girişimcilik Ödülü

Geliştirdiğimiz inovatif propolisli ürünlerle ‘İnovatif Girişimcilik Ödülü’ne layık görüldük! 5.KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla 1 Mart günü Ankara KOSGEB Başkanlık Binası’nda gerçekleşti.13.ödülümüzü Sn. Başbakanımız Binali Yıldırım’dan aldık. Bizi bu ödüle layık görenlere ve Anadolu Propolisi’nin üretiminden tüketimine her aşamada bize destek olan, emeği geçen tüm ekibimize, arıcılarımıza ve tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ederim.

Being an Effícíent &High Impact Woman

İsviçre Ticaret Odasının 6 mart tarihinde düzenlemiş olduğu Being an Effícíent &High Impact Woman etkinliğinde müthiş kadınların Azim ve mücadele dolu hikayelerini dinledik. İçinizdeki güce İnanın ve hayallerinizin peşinden gidin. Kadınsan Yaparsın! Bu başarılı etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürler.

Sectoral Orienteering

Kadın girişimciler başarı hikayeleriyle gençlere ilham vermek üzere 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Özyeğin Üniversitesi’nde buluştu. Bu yıl sekizincisi düzenlenen “Sectoral Orienteering” etkinliği kapsamında yapılacak Kadın Girişimciler Paneli Çekmeköy’de gerçekleştirildi.

Bu güzel etkinlikte yer almaktan gurur duydum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler… 

TOBB Kadın Kurulu Samsun Buluşması

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Samsun Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, “Türkiye’nin Kadın Gücü Samsun Buluşması” düzenlendi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte, girişimci iş kadınları tarafından katılımcılara sunum gerçekleştirildi. 

Harika kadınlarla girişimcilik deneyimlerimizi paylaştık. Hem ilham aldık, hem ilham olduk. Kadınsan Yaparsın!